forumdll.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumdll.benimforum.biz

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Windows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti !

YazarMesaj
Orkun
Profesyonel
Profesyonel
Orkun

Erkek
Oğlak Köpek
Hobiler : İnternet Sörf
Teşekkür : 12
. : [Windows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti ! Baymak10

Windows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti ! Empty
210109
MesajWindows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti !

Windows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti ! Microsoft

Windows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti ! Steve-Balmer-Vegas__702615a

Microsoft şirketi, yeni işletim sistemi Windows 7'yi indirmek isteyenlerin gösterdiği büyük ilgi üzerine web sitesinin çökmesinin ardından yeni sunucular ekleyerek indirmeleri yeniden başlattı.

Windows'un yeni modeli Windows 7'nin "beta" versiyonunun cuma günü kullanıcıların hizmetine sunulmasının ardından büyük ilgi gösterildiğini belirten Microsoft şirketi, aşırı talep yüzünden sorunlar yaşayan web sitesindeki sıkışıklığın aşılması amacıyla, yeni sunucular eklenmesi için indirme işleminin geçici olarak durdurulduğunu kaydetti.

Microsoft, indirme işleminin yeniden başlatıldığını ve daha fazla kullanıcının faydalanması için ilk iki hafta 2,5 milyon kopya indirme limitinin kaldırıldığını açıklarken, yeni programı şu ana dek kaç kişinin indirdiğinin henüz bilinmediğini bildirdi.

Ekrana dokunma teknolojisiyle birlikte kullanıcılara sistemi daha çok kişiselleştirme olanağı sağlayan Windows 7 işletim yazılımı, program ikonunun üzerine ilmecin getirilmesiyle tek bir uygulamadan tüm pencereleri açan yeni görev çubuğu gibi birçok yeni kullanıcı dostu özellikler sunuyor.

Windows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti ! SBallmer_17
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Windows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti ! :: Yorum

Hadiya
Geri: Windows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti !
Mesaj Cuma 23 Ocak 2009, 21:59 tarafından Hadiya
Birde ben indirebilsem.

Windows 7 Microsft'un Sitesini Çökertti !

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Windows 7'ye ek süre
» Windows XP SP 3 Tr indirin
» Windows 7 son görüntüler