forumdll.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumdll.benimforum.biz

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım

YazarMesaj
Afacanhelboy
Deneyimli
Deneyimli
Afacanhelboy

Erkek
Oğlak Keçi
Teşekkür : 46
. : [Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım Baymak10

Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım Empty
190509
MesajAdvanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım

Öncelikle Indireceğiniz Program ; Advanced SystemCare 3.1.2

Kısa açıklama : Programın detaylarına ineceğiz . Programla yapabileceklerimiz ; Donanımları güncelleme , Disk temizleme , Ram temizleme , spyware engelleme , kayıt defteri düzenleme ve daha onlarcası ...

Lisansı ekledikden sonra programımız Professional olacakdır. Lisansı ekledikden sonrakı seçenekleri ellemezseniz daha verimli olacakdır .
Uygulamalar

Windows Bakım

Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım D3424942f9bdca539e1742c
Tara tuşunu kullanın , ardından onar tuşuna basın ..
Uygulamaları : Gereksiz ve ölmüş kayıt defterlerini siler . Cookies ayarları yapar . Bulaşa bilecek spyware i engeller / kaldırır.
Sistemi Tanıla
Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım 69057204
Tara butonuna basın , ardından onar butonunu kullanın.
Uygulamaları : Diskleri birleştirir. Windows u tarar . spyware lerin sisteme kurulmasını engeller..
Yardımcı Programlar
Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım 41161018
Üstü mavi olan bölüm yardımcı programlar bölümüdür . O butona basarak bu bölüme ulaşabilirsiniz.
Başarım Ayarlama
Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım 58383342
Disk Temizleyici :Sabit disk inizde ne kadar gereksiz , işe yaramayan dosya varsa bulur ve siler .
Sürücü Güncelleme :Bilgisayar parçalarınızdan hangilerinin yeni güncellemesi var ise bunları bulur ve indirmenizi sağlar .
Firefox TPC En iyileyici :Firefox kullanıyorsanız programı hızlandırır ve en iyi dereceye getirmenizi sağlar.
IObit Kayıt birleştirici :Windowsda Ayrılmış tüm kayıt dosyalarını bulur ardından birleştirir , böylece fazla yer kaplamayı önler ..
Kısayol Düzenleyici :Sistemki tüm kısa yolları bulur ve onarılması gerekenleri onarır.
Akıllı RAM :RAM'inizi temizler böylece ram kullanımı en aza düşürür .
Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım 27512498
Sürücü Yedekleme :Bilgisayarınızda varolan tüm donanımlarınızın sürücülerinin yedeğini alır . Böylece herhangibir silinmede sorunlarla karşılaşmazsınız .
IE Güvenliği Yardımcısı :Internet explorer ın güvenliğini buradan denetleyebilirsiniz.

Yönetici Araçları
Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım 51979949
Otomatik Kapama : Bilgisayarınızı belli bir saate göre kapatmanızı sağlar.
İçerik Menüsü Yönetici : Klasör vb. içeriklerini yönetmenize kayıt defteriyle yönetmenize yarar ..
Geri Yükleme Merkezi : Bilgisayarınızı belirli bir güne geri yüklemenize / yüklü bölümü silmenize yarar ..
Yazılım Kaldırıcı : Normal Windows program ekle / kaldır ın göremediklerini dahi bulup kaldır seçeneği sunar ..
Başlangıç Yönetici : Bilgisayarınızın açılışında açılmasını istemediğiniz programları düzenlemenize yarar .
Sistem Bilgisi : Bilgisayarınıza ait tüm bilgileri buradan görebilirsiniz..
Windows Yönetici : Normal görev yöneticisinin göstermediği herşeyi gösterir .

google den programın ismini yazarak indirebilirsiniz dilerseniz googleye key diye aratırsanız full sürüm de yapabilirsiniz.

not:alıntıdır
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım :: Yorum

Aktifleştirici
Geri: Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım
Mesaj Çarş. 10 Haz. 2009, 22:15 tarafından Aktifleştirici
Paylaşım için Teşekkürler

Advanced SystemCare 3.1.2 resimli anlatım

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Format Nasıl Atılır ? (Resimli Anlatım) XP