forumdll.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumdll.benimforum.biz

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Forumda Çapkınlık Nasıl Yapılır ?

YazarMesaj
Hadiya
Moderatör
Moderatör
Hadiya

Erkek
Ikizler Kaplan
Teşekkür : 5
. : [Forumda Çapkınlık Nasıl Yapılır ? Baymak10

Forumda Çapkınlık Nasıl Yapılır ? Empty
160409
MesajForumda Çapkınlık Nasıl Yapılır ?

Ders - 1

* Öncelikle avatar seçimi çok önemli.. Kendinize mümkün olduğunca romantik ya da seksi avatarlar seçmelisiniz.. Hatun/Erkek kişi sizin avatarı görünce ya dibi düşmeli ya da tüm romantizm damarları kabarmalı.. Bu, Keremcem'in bir portresi, Brad Pitt'in karın kası - veya Leanardo Di Capriyo - Jenifer Lopez resmi, olabilir veya romantizm adına kırık kalp, ağlayan birilerinin resmi veya daha içten vurmak istiyorsanız çok tatlı ve masum bir bebek resmi. Hiç olmadı dikkat çekebilmek için avatarınıza "ben farklıyım" tarzı yazılar yazın.. Artık gerisi sizin beğeninize kalmış tarzınızı kendiniz oluşturucaksınız..

Ders - 2

* Bir diğer önemli unsurda imzanız... Her postunuzun altında görüleceği için dikkatlice seçilmeli, özelikle yanlız olduğunuzu ve arayış içerisinde olduğunuzu çaktırmadan belirtecek bir imza bulmanız gerekmekte. Bu kısım biraz yaratıcılık istiyo ama klişe cümleler de kullanabilirsiniz "nescafe bile üçü bir arada ben niye tek başımayım" tarzı şeyler.

Ders - 3

* Eski sevgililerden bahsedin.. Her postunuza benim eski kız/erkek arkadaşım şeklinde başlayın ki hem şu an bir ilişkiniz olmadığı izlenimi doğsun, hemde hiç boş kalmadığınız vurgulansın.. Buna ek olarakta eski kız/erkek arkadaşlarınızın sizi ne kadar üzdüklerini vurgulayarak kendinizi hassas biri gibi gösterebilirsiniz..

Ders - 4

* Hayvanlardan faydalanın.. Evcil hayvanınız yalnızca parkta, sokakta kız/erkek arkadaş bulmanıza yardımcı olmaz doğru şekilde kullanılırsa forumdan bile kız/erkek arkadaş edinebilirsiniz. Bu iş için "Sanal Veteriner" konusu açmak uygun mesela.. Kedinizin veya köpeğinizin resmini koyup onu ne kadar sevdiğinizden bahsettikten sonra bir sorununu dile getirin. Bu davranış sizi hatun/erkek kişiye olabildiğince sempatik gösterecektir..

Ders - 5

* Önce İzleyin.. Kristof Kolomb edasıyla gözlemlediğiniz hatun/erkek kişiye doğru anı kollayıp bir açığını bulduğunuzda panter emel kıvamında saldırın. Forum içerisindeki mesajlarını izleyin orda birşey bulamazsanız eğer profilie bakın.. ilgi alanlarını inceleyin. Diyelim ki japonlara ilgisi var.. Hemen gidin" ben japonca biliyorum. Benim büyük dedem asyadan göç etmiş ayrıca gözlerim onların ki gibi kısık" falan diyin.. Eğer hanım kızımız veya genç delikanlımız gothikse "biz evde yarasa besliyoruz.. bizim evde zindan var babam kont drakula annem crow, ben de fileli çorap giyiyorum" diyin. Olurda hiç bi ortak yön bulamazsanız, hatun/erkek kişinin doğum tarihine bakın. Profil ayarlarına girip sizin doğum gününüzü hatun/erkek kişinin doğum günüyle aynı yapın ve onun bunu bir şekilde görmesini sağlayın

Ders - 6

* Cool olun .. Hiçbirşey umurunuzda değilmiş gibi davranın.

Ders - 7

* Bu tür konular ne zaman açılsa hatun ya da erkek tavlamak isteyen kişilerle dalga geçin ki gerçekte kimse sizin amacınızı anlamasın...

Bu tür eylemlere siz siz olun karışmayın.. Hepimiiiiz kardeşiiiiizzz... Maksat konu paylaşmak
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Forumda Çapkınlık Nasıl Yapılır ? :: Yorum

Afacanhelboy
Geri: Forumda Çapkınlık Nasıl Yapılır ?
Mesaj Cuma 17 Nis. 2009, 12:53 tarafından Afacanhelboy
sen şimdi bu bu avatarı bunun içinmi koydun
Cansiperane
Mesaj Ptsi 20 Nis. 2009, 08:38 tarafından Cansiperane
Hadiya bunu sitede uygulamazsın değilmi. Burda bir aileyiz ona göre.
Hadiya
Mesaj Salı 21 Nis. 2009, 12:28 tarafından Hadiya
Afacanhelboy demiş ki:
sen şimdi bu bu avatarı bunun içinmi koydun

Cansiperane demiş ki:
Hadiya bunu sitede uygulamazsın değilmi. Burda bir aileyiz ona göre.

Yoo ne alakası var ben oda ben hiç gördünmü? Burdakiler kardeşim sayılırlar. Twisted Evil Embarassed Shocked

Forumda Çapkınlık Nasıl Yapılır ?

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Çapkınlık
» Php ile Rss programlama nasıl yapılır
» Video nasıl yapılır