forumdll.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumdll.benimforum.biz

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Güzel Sözler

YazarMesaj
Afacanhelboy
Deneyimli
Deneyimli
Afacanhelboy

Erkek
Oğlak Keçi
Teşekkür : 46
. : [Güzel Sözler Baymak10

Güzel Sözler Empty
230109
MesajGüzel Sözler

BÜTÜN GÜN UYUYORUM DİYE BANA DELİ DİYORLAR BUDALALAR RÜYAMDA SENİ GÖRDÜĞÜMÜ BİLMİYORLAR

Sevdim aldattı beni;Güldüm ağlattı beni; Gittim kölesi oldum ;Götürdü sattı beni.....Aşkın göz yaşları denize düştüğünde sahile şu imzayı atar: Seni seviyorum

Eğer geceler seni düşündüğüm kadar uzun olsaydı asla sabah olmazdı.

Sen bana bakma ben senin baktığın yerde olurum.

UZAKLIKLAR KÜÇÜK SEVGİLERİ YOK EDER. BÜYÜKLERİ İSE YÜCELTİR. TIPKI RÜZGARIN MUMU SÖNDÜRÜP ATEŞİ YÜKSELTTİĞİ GİBİ.

KÜL OLMUŞ ATEŞ YANAR MI? BUZ TUTMUŞ SU AKAR MI? BU GÖZLER SENİ SEVDİ BAŞKASINA BAKAR MI?

BİL Kİ SENDEN UZAK NE GÜZELLİKLERİ AVUTUR BENİ BU ŞEHRİN.NE DE YILDIZLI AKŞAMLARI! ÖZLEMİN BİR NEHİR OLMUŞ YARAR GİRER İÇİMDEKİ DAĞLARI!

Gözlerinde dogmak, yanaklarinda yasamak, dudaklarinda ölmek icin Gözyaşın olmak isterdim!!!

BUGÜNDE YARINDA YÜREĞİN KADAR YANINDAYIM. KENDİNİ YALNIZ HİSSETTİĞİNDE ELİNİ YÜREĞİNE KOY....... BEN HEP ORADAYIM....... BEBEĞİM SENİ ÇOOOOOOK ÖZLEDİM....

Aşkımı dağlara yazacaktım ama aşkımdan büyük dağ bulamadım...

ÖZLÜYORSA ÖZLENEN ÖZLEMEK GÜZELDİR, DÖNECEKSE BEKLENEN BEKLEMEK GÜZELDİR, SEVİYORSA SEVİLEN İŞTE O HERŞEYE BEDELDİR...

SIMDI TEK BIR YILDIZ GIBIYIM GÖKYÜZÜNDE VE HER GECE BIR ÖPÜCÜK HISSEDERSEN YÜZÜNDE SIL YÜZÜNÜ VE GÜLÜMSE.

GÜNESINI KAYBETTIYSEN SAKIN GÖZLERINI KAPAMA YOKSA YILDIZLARINI DA KAYBEDERSIN

Senin olan herşeyi sensizliği bile seni hatırlattığı için seviyorum.

İçtigim sigaram gibiydin aranızda tek bir fark vardı sigaramı ben bitirdim beni de sen...

Başını göğsüme yasladığın zaman tek düşmanım akip giden zamandır.

Bir gün güneş doğmayi ay batmayı unutursa ben de seni unutacağım...

Aşkımız kara bulutlarla kaplıysa eğer..Yağmurun yağmasını bekle. Çünkü her yağmurdan sonra gökkuşagı çıkar.

En sonunda bir gün seni gözlerime hapsedip sevgimle boğacağım sonra seni kalbime gömüp Azraile hadi al canımı diyecegim sensiz bu dünyayı asla terketmeyeceğim...

Dünya da herşey kendine bir eş arar,taşın kalbi yoktur ama onu da yosun sarar...

Güzel Sözler 2

Gece yarısı ıslak gözlerim, camda seni bekliyor, belki gelir diyorum.
Hani bir şarkımız vardıya, onu söylüyorum ve seni çok seviyorum.

Bir soluk kadar yakın, yıldızlar kadar uzak derler sevgi için.

Uzanırsın yetişemezsin, yetişirsin dokunamazsın,
Dokunursun vazgeçemezsin, vazgeçersin ama unutamazsın.

Kalbimde 3 çiçek yetiştirdim.Sevmek, sevilmek ve beklemek.
Sen bunlardan ikisini kopardın.Bana sadece biri kaldı, beklemek.

Gözlerin dalarsa bil ki seni düşünüyorumdur,Kulağın çınlarsa bil ki seni anıyorumdur,Gece uyanırsan bil ki resmini öpmüşümdür,Gözlerinden yaş damlarsa bil ki sensiz ölmüşümdür.

Gece midir insanı hüzünlendiren,Yoksa insan mıdır hüzünlenmek icin geceyi bekleyen?Gece midir seni bana düşündüren,Yoksa ben miyim seni düşünmek için geceyi bekleyen?

Ay ışığının aydınlattı bir kumsala,Küçük bir dal parçasıyla seni seviyorum yazmak isterdim.Fakat sen hırçın bir dalga olup silersin diye korktum.

Yalnızlığım yanımda kimse olmadığından değil,Yalnızlığım yanımda senolmadığındandır.

Seni bu dünyada 3 kişi seviyorsa, bil ki en çok seven benim. Seni bu dünyada 2 kişi seviyorsa ilki benim. Seni bu dünyada bir kişi seviyorsa o bir tek benim. Seni bu dünyada kimse sevmiyorsa, bil ki ben ölmüşüm.

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder, büyükleri ise yüceltir. Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp, ateşi yükselttiği gibi.

Rüzgar alabildiğine hırçın,Yağmur alabildiğine inatçı. Yüreğim ise onlara inat sanki bir liman. Tıpkı gözlerindeki huzur gibi.

Ben seni unutmak için sevseydim, sana olan tutkunluğumu kalbime değil,
Güneşin çıktığı zaman kaybolan buğulu camlara yazardım.

Hayatta üç seyi sevdim. Seni, kalbimi, ümit etmeyi. Seni sevdim, sensin diye.
Kalbimi sevdim, seni sevdi diye. Ümit etmeyi sevdim, belki seversin diye.

Geceye inat gün ağarmakta, Ağaca inat dal çoğalmakta, Ölüme inat insanlar çoğalmakta, Bense sana inat seni sevmekteyim. İnat bu ya, hepte seveceğim.

Çok büyük okyanusta bir su damlası olmak, Uçsuz bucaksız sahilde bir kum tanesi olmak, En önemlisi milyonlarca insanın içinden senin sevgilin olmak.

Bir yudum mutluluk, peşinden koşuyorum, Ne olacak halim hiç bilmiyorum.
Sevmişim seni bir kere, doyamıyorum.

Seni nekadar sevdiğimi öğrenmek istersen, Yere düşen her yağmur damlasını tutmaya çalış. Tutabildiklerin senin sevgin, Tutamadıklarınsa, benim sana olan sevgimdir.

Güneşin buz tuttuğu yerde bir alev görürsen, Bil ki o yalnız senin için yanan kalbimdir.

Güzel Sözler 3

SENİN İÇİN AĞLARKEN GÖZÜMDEN DÜŞEN YAŞLAR DENİZE DÖKÜLSEYDİ EĞER KARAYA VURAN DALGALAR "SENİ SEVİYORUM"YAZARDI

SORSALAR BENİ SANA DERSİN Kİ AŞIKTI BANA TEK İSTEDİĞİ SEVGİYDİ AMA BEN VERMEDİM ONA

BİR KUM TANESI BİR ÖPÜCÜK DEMEKSE SANA EVRENDEKİ TÜM KUMSALI HEDİYE EDİYORUM...

"SENİ SEVİYORUM"DİYENE İNANMA CUNKU SEVGI SESSIZ AŞK DILSIZ OLUR

Bu dünya yalancı bir dünyadır, gözleri görmeyen aşık olandır, gördüklerimizin hepsi yalandır, Allah'ım bu yolcuyu uyandır.

YAŞAMAK ÜMİTLİ BİR İŞTİR; YAŞAMAKSA SENİ SEVMEK KADAR CİDDİ BİR İŞTİR.....!!!

Sen gözlerimde bir renk kulaklarımda bir ses ve içimde bir nefes olarak kalacaksın.

Sen bendesin! zira bendeki sen beni deli eden. Esirge gözlerini benden, istemem olmaz olası bendeki fukara sevdası! çok gelir,YETİNEMEM!

Kumsaldaki taşlara seni seviyorum yazdım..aptal sen de kandın..ben seni sevmedim SANA TAPTIM!

1+1=1 işte ikimizin denklemi.....

Aşk bir arının iğnesi gibidir,insan onu yalnızca bir defa hissedebilir.Kalp onu iki defa hissedemeyecek kadar kıskançtır.Bir kaç kere aşık olduğunu iddia eden kişi,iğnesi yerine bacağını,vantuzlu ağzını kullandığını farkedemeyen şapşal bir arıdan daha şapşaldır...

SAHILE VURAN HER DALGADA BIR SEVGİ YAŞI VARDIR YÜZÜNE VURAN HER YELDE BİR SEVGİ SÖZCÜĞÜ.....PEKİ YA GÖZLERİMDE ! TABİKİ SEN VARSIN!!!

Bir aptalın seni öpmesine izin ver ; ama bir öpücüğün seni aptal yerine koymasına izin verme

Sana olan aşkım bittiğinde sayıların sonu gelmiş demektir.

GECENİN EN KARANLIK VE EN DERİN ANINDA KIZIL BİR AY KARŞIMDA KARANLIĞA YÜKSELİYOR VE BİR YILDIZ BANA GÖZ KIRPIYOR.EMİNİMKİ SENSİN......

Güzel Sözler 4

NE SENİ UNUTACAK KADAR ZAMAN GEÇECEK, NE DE ZAMAN SENİ UNUTMAYA YETECEK. SENDEN UZAKTAYIM DİYE UNUTTUM SANMA. ZAMAN ALIŞMAYI ÖĞRETİR AMA UNUTMAYI ASLA

BEN SENİ BİR NİSAN YAĞMURUNDA ILGIT ILGIT ESEN RÜZGARLARIN GELİNCİKLERİ OKŞAYIP BİR KIŞ GÜNÜ KAR ALTINDAKİ BUĞDAY TANESİNİN GÜNEŞİ ÖZLEDİĞİ GİBİ SEVDİM

AŞK...
AŞK derler ya...
AŞKIN ne olduğunu bilir misin, biliyorum bilmedigini AŞKI. SEVGiLiM işte sana bu yüzden güvenemiyorum...
ÇÜNKÜ aşkın ne olduğunu bilmiyorsun

YANAĞINA KONAN BİR KAR TANESİ ERİYİP DUDAKLARINA ULAŞTIĞI ZAMAN VE O BİR DAMLA SERİNLİĞİ BENİMLE PAYLAŞMAK İSTEDİĞİN YÜZÜNÜ RÜZGARA DÖN YETER.BEN O RÜZGARDAYIM

Ben seni dün sevmedim çünkü dün geride kaldı, ben seni bugün de sevmeyeceğim çünkü bugünde bitecek; ben seni yarın seveceğim çünkü yarınlar hiç bitmeyecek!

Sevgiyi sır gibi saklar gibi saklamalı ve korumalısın tereddütlerden.Sevgi bulunmaz değildir elbette..Ama bulduğun her sevgi aradığın değildir birtanem...

Ben senin gözünde bir damla yaş olmak isterdim.Gözlerinde doğup, güzel yanalarında süzülmek ve en sonunda sımsıcak dudaklarında kurumak için...

Sus söyleme birşey söyleme artık. Sus söyleme herşey gereksiz artık. Bana düşen dönüpte gitmek.Sonunda elimde kalan bir avuç hüzün ve keder.. Yeter yeter söyleme, söyleme artık. Kelimeler kanatır yarayı, gözlerin anlatıyor: Mutlu aşk yoktur, yoktur!

Ağzımdan çıkacak söz olsan konuşmam, gözümden akacak yaş olsan ağlamam, kalbime hapsettim seni hiçbir yere bırakmam!

Upuzun bir aşk bizimki. Sanki upuzun bir nehir gibi. Başlangıcı sen, bittiği ben ama uçları hiç birleşmeyen.Ayrı değiliz ama uzağız.Birleşirsek belkide ayrılamayız...

Senin yanında olunca her şeyi unutup bir hayal aleminde yaşıyorum, huzur doluyorum, mutlu oluyorum. Gönlüm bir pınar gibi akıp gidiyor, olmayacak umutlara kapılıyorum ve anlıyorum ben asla ayrılamam. Bunu anladıkça üzülüyorum hatta ağlıyorum.

Beni hayata bağlayan ve bana hayatı sevdiren iki şey vardır: Aşk ve özgürlük. Aşkım için hayatımı feda ederim ama özgürlüğüm için aşkımı da feda ederim.

Dumanımda o vardı, sigarayı bıraktım; kadehimde o vardı, içkiyi bıraktım; rüyalarımda o vardı uyumayı bıraktım; baktım ki onsuz olmuyor, yaşamayı bıraktım!

Apansız uyanırsan gecenin bir yerinde, gözlerin uzun uzun karanlığa dalarsa, bir sıcaklık duyarsan üşüyen ellerinde ve saatler gecikmiş zamanları çalarsa bil ki seni düşünüyorum...

Bir uçurumun önündeyim bir adım atsam uçacağım hayallerimle gökyüzüne, karışacak göz yaşlarım bir garip hüzüne, bir tek pişmanlığım kalcak geride Seni Sevdiğimi söyleyemedim yüzüne!
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Güzel Sözler :: Yorum

Afacanhelboy
Geri: Güzel Sözler
Mesaj Cuma 23 Ocak 2009, 23:37 tarafından Afacanhelboy
Bir şafak vakti dudaklarımda tebessüm kalbimde derinden acı veren bir sızı ile uyanırım rüyalarımdan.. Dudaklarımdaki tebessüm seni rüyamda görmemin, kalbimdeki sızı ise sensizliğin işaretidir. Melek yüzün canlanır hayalimde, bebek kadar masum bakışların.. O an sanki hançer saplanır garip yüreğime ölmek isterim o an. Güneş süzülür penceremden, odam aydınlanır fakat gönlüm hep karanlıktır...

Sanmaki dönerim artık geriye, bu sana aşkımdan en son hediye, beni hatırlayıp ağlarsın diye; kapına kırmızı bir gül bıraktım.

Buzdan evimiz, şekerden sevgimiz, tuzdan hayallerimiz vardı. Bir gün ne oldu biliyor musun? Yağmur yağdı!

Senden önce bir sevgim vardı desem yalan olur, koynumda kokun ruhumda hüzünüm senden önce sevdim desem yalan olur.Göğsümde başın, gönlümde aşkın senden önce taptım desem yalan olur. Bilmedin sen kıymetimi desem yalan olur. Bilmedin sen sevmesini desem yalan olur. Varlığımda yokluğumda sensiz yalan olur.Mutluluğum mutsuzluğum sensiz yalan olur. Gözyaşlarım gülmelerim sensiz yalan olur. Duygularım umutlarım sensiz yalan olur...

Güzel Sözler 5

Hertaraf ayaz gönlum yangın yerı, bir kıpırtı var içimde seni gördüğümden beri, getirebilseydim o günü geri, yolumu değiştirir görmezlikten gelirdim seni.

Şimdi birtanem.Hadi geri ver onu,haince çaldığın gibi.Bir gün ansızın çıkıpta karşıma, siyah saçlarınla büyüleyip gözlerimi,sesinle içime işlediğin gibi.Bir de sensizlikle cezalandırıp,al yanaklarına hapsettiğin gibi beni.Hadi geri ver onu bana.Sensiz yaşayamayacak olan aciz kalbimi...

Yağmuru seviyorum diyorsun yağmur yağınca şemsiyeni açıyosun,güneşi seviyorum diyorsun güneş çıkınca perdeni kapatıyorsun, rüzgarı seviyorum diyorsun rüzgar çıkınca pencereni kapatıyosun işte bende bundan korkuyorum çünki BENİ SEVDİĞİNİ söylüyorsun .

Ne varsa aradığın bilki sende bulmuşum.Senden öncesi yoktu senimle var olmuşum.Sende bütün özlemler,sende bütün ümitler,beni bende arama ben artık sen olmuşum....

Güneşin doğduğu da bir gerçek Battığı da... Kalbimin attığı da bir gerçek, günün bittiği de.. Ne çıkar tüm gerçekleri saysak tek tek. Seni Seviyorum ya, iste o en büyük gerçek...

Seni ne zaman unutacağımı sorma,çünkü ne zaman öleceğimi bilmiyorum...

Korkunç uçurumlara bırakmak kendimi, uçsuz bucaksız denizlere atmak isterdim bedenimi.Ama içimde sen varsın...Ya sana bir şey olursa?!!

Bazı anlar vardır ki hiç bitmesin istersin. Bazı günler vardır seneler sürsün istersin. Bazı kişiler vardır sevmesini istersin. Kimi düşler vardır gerçekleşmesini istersin. Yıldızlara bakıp onu düşlersin, keşke beni seviyor olsa dersin!

Sana defalarca seni sevdiğimi söylemek için kendimle yaptığım mücadele aslında bir faninin ölümden kaçması gibi bir şeydi ve sen adını söylemeye kıyamadığım; sen sevgimin, aşkımın, canımın katili sen acımadan salladın orağını. Oysa ben seni ölesiye, doyasıya taparcasına sevmeyi düşlemiştim sana bi tane bile bitanem diyememek bitane kuş kadar canı benden alıyor ve sana son nefesimde haykırıyorum SENİ SEVİYORUM!

Gelip geçicidir dediler, çocuksun unutursun dediler, boşuna üzme kendini kimleri seveceksin dediler ama yanıldılar. Benim ilk ve tek aşkım sendin ve öyle kalacaksın!

Eğer beni daha fazla üzmek istemiyorsan rüyalarıma bile girme sakın n'olursun unutmak doğanın en güzel armağanı insana. Biliyorsun seninde son armağanın unutulmak!

Bir göz yaşı akıttım uğrunda yine..Yine seni anımsadım ve ağladım. Ama son gözyaşlarım..Sanma ki seni unuttuğumdan! Seni ölene kadar sevicem derdim ya hep söz sevicem o ana dek!

Artık günlerim günlerden uzun. Gecelerim gecelerden yalnız. Seni sevdiğimden bu yana. Her acıyı tattım, her çileyi çektim, hayatın her cilvesine alıştım, yalnız senin yokluğuna alışamadım. Şimdi anlıyorum: Acıdan, hasretten, gözyaşından başka bir şey vermemişsin bana. Yıkılan hayallerime, yokolan geçmişime, kaybolan geleceğime..Ağladım çocuklar gibi..Ne yazık olanlar hep bana oldu. Ümidim, hayalim hepsi kayboldu. Sayende hayatım tarumar oldu! Oturup ağladım...

Benim bütün dualarım seninle. Sen bir ömür boyu mesut olasın diye..Yalvarırım gündüz gece, hayalin gözlerimde, benim olasın diye...

Bir gün sen de beni ararsın.Bir hasret seni yakar, deli bir özlem sarar ağlarsın: Geri dönmek istersin, eski bir şarkı yakar birden, gözlerin dolar ağlarsın elimde değil unutmak seni, kaçsamda kovalar anılar beni boş hayallere sarılır gibi kolaymı unutmak biranda seni.

Guzel Sözler 6

Ellerini çekme ellerimden seninle çoğalıyor mutlulugum,pırıltılar eksilmesin gözlerinden yaşadığımı seninle anlıyorum çünkü seni çoook seviyorum...

RÜYALARIN EN GÜZELİNİ GÖRÜRKEN;TANRININ SENİ KORUMAK İÇİN GÖNDERDİĞİ MELEKLERİN KANATLARI ÖYLE BÜYÜK OLSUN Kİ EN MASUM ANINDA BİLE HİÇ KİMSE SANA ZARAR VERMESİN..........

Seni ne kadar sevdiğimi merak ediyorsan, yağan kar tanelerini saymayı dene.Cevabı orda bulacaksın. Çünkü o her damlada aşkımın bir parçası gizli...

GüLmEk sEnin BiR TuTkUn oLsUn bIr gün ağlArSaN o Da mUtLuLuKtAn oLsUn...

Uzaklıklar küçük sevgileri yok eder büyükleri ise yüceltir.Tıpkı rüzgarın mumu söndürüp ateşi yükselttiği gibi.

Ben seni seçtim sen benim için yalan dünyadaki tek gerçeksin.

Dünyada Paylasildikça büyüyen tek sey sevgidir.Haydi o zaman paylasalim.

Insanin insana verebilecegi en ölümsüz hediyedir sevgi

Bin yıl ömrüm olsaydı bin yıl seni severdim,bin yıl sevseydim bin yıl daha isterdim...!

Birgün bana gülen gözlerle soracaksın, ben mi, dünya mı diye, ben dünya diyeceğim ve sen çekip gideceksin ama bilmeyeceksin ki tüm dünyanın sen olduğunu..

Aşk dudaktan çıkan bir kelimde değil gözlerden akan yaştır.Maksat bir sevgili uğruna ölmek değil uğrunda ölünecek bir sevgili bulmaktır.

Öyle bir aşk isterim ki hiç yaşanmamış olsun, Öyle bir söz söyleyeyim ki hiç söylenmemiş olsun, Öyle bir dert çekeyim ki çekilmemiş olsun..

Bir silahım olsaydı bir silahım; yoksulluğu şakağından,kaybetmeyi kalbinden,yalnızlığı sensizliği alnından ,alnının tam ortasından vururdum....Bir kerecik söyle demiştin söyleyememiştim hani, işte şimdi söylüyorum SENİ SEVİYORUM!

Aşktı o! Değiştiren tüm gecelerimi Aşktı o! Beni durup durup yenileyen Oydu, duygulu yapan hoyrat ellerimi Oydu, doludizgin gidişime dur diyen...

Aşk bir bedende iki ruh,dostluk iki bendende bir ruhtur,bana unutmayı ve unutulmanın acısını öğrettiler ama seni bana unutturmayı asla öğretemediler.

Gözlerinde baharları beklerken içindeki kış beni vurur; sen bilmezsin yüreğimden sevdana ne sular akmak ister durur!

Güneşsiz bir sabah, aysız bir gece, dikensiz bir gül, yapraksız bir dal, yağmursuz bir kış, ağlamamış gözler, sevgisiz bir yürek, sütsüz bir bebek, susuz bir tarla, ölümsüz bir hayat, kavgasız bir dünya bir de seni SEVMEMEK mümkün değil ASLA!

Güzel Sözler

1 sayfadaki 1 sayfası