forumdll.benimforum.biz
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

forumdll.benimforum.biz

AnasayfaPortalAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap
Similar topics

Tv-Out Kurulumu

YazarMesaj
Orkun
Profesyonel
Profesyonel
Orkun

Erkek
Oğlak Köpek
Hobiler : İnternet Sörf
Teşekkür : 12
. : [Tv-Out Kurulumu Baymak10

Tv-Out Kurulumu Empty
311208
MesajTv-Out Kurulumu

1.Ilk olarak ekran kartinizin size verdigi Tv-Out kablosunu inceleyelim.Eyer S-Video Kablonuz benimki gibi kisa ise zaten yanindada Video kablosu verilmistir.Yok ise bir elektrikciden alin."Bircok ekran karti
oldugundam hepsini ayri ayri kablolari bulunmaktadir" ama mantik aynidir.Ya S-Video cikisi vardir ekran kartinda yada Video cikisli.Ama yeni kartlarin hicbirinde Vİdeo cikisi yok yada ben gormedim hepsi S-Vİdeo cikisli.

Ekran Karti...
Tv-Out Kurulumu R9800xt8zk

S-Video Kablosu
Tv-Out Kurulumu Picture100vw

Video Kablosu...
Tv-Out Kurulumu Picture131mm

Audio Kablosu...
Tv-Out Kurulumu Picture147nx

Tamam Cikislari ve kablolari kontrol ettikten sonra simdi geldi Tv nizin donanimina...

2.Tv'nizin S-Video,Video girislerinden hangisine sahip oldugunu ogrenin.Eyer bu girisler mevcut ise isiniz kolay.Yerlestirin kablolari dogru olarak.Acin bilgisayarinizi Tv'yide Av'a getirin karsinizda Windows;lakin bu girisler yok ise bir skart alin alttaki resimde gosterilenden ve Hem
S-Video hem Vİdeo hemde Audio Girislerine sahip olun.Ben oyle yaptim.

Skart...
Tv-Out Kurulumu Picture82sd

Skartin Girisleri...
[img]http://img191.exs.cx/img191/793/picture122eg.jpg/img]

3.Kablolari takalim artik.

Artik sizde hangi kablo var ise ona gore skarttaki girislere takin.Sonrada Tv'nin skart girisine yerlestirin.AV'a alin Tv'yi, calistirin bilgisayari,iste windows.

Baglantilar:Benim S-Video kisa oldugundan yaninda uzun bir Vİdeo kablosu vermisler onunla birlestiriyorum...

Tv-Out Kurulumu Picture114mg

Yanlis takmayalim girislari vede "skartin uzerindeki tus input olmali" yoksa goruntu gelmez
Tv-Out Kurulumu Picture74mb

Not:Eyer ekran yinede gelmezse yada goruntu kotu ve siyah beyaz geliyor ise restart atin problem cozulecektir cunku Tv'nin suruculerini falan yukluyor bazen.
Bu yazıyı burda paylaş : reddit

Tv-Out Kurulumu :: Yorum

Yorum yok.

Tv-Out Kurulumu

1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» PHP Kurulumu
» Nod32 Resimli Kurulumu ve ayarları
» Microfost Outlook XP Ayarları